Елітна
нерухомість
Тіват | Чорногорія

The Dreams від Dukley

Дозвольте надати вам ідеальне полотно, щоб намалювати картину життя вашої мрії. Ми пропонуємо неперевершену розкіш, зручність і якість, незалежно від того, чи шукаєте ви первинну нерухомість, будинок для відпочинку чи інвестиційну можливість.

Особливості мрії

Екологічний дизайн із зеленими насадженнями
Приватний
консьєрж
На даху
безмежний басейн
Система розумного будинку
Елегантний
дизайн інтер'єру
Підземний гараж
Допомога з меблюванням
за запитом
Дізнайтеся більшe про нерухомість The Dreams
Dukley real estate complex next to Porto Montenegro in Tivat with retail space and luxury waterfront apartments for saleDukley real estate complex next to Porto Montenegro in Tivat with retail space and luxury waterfront apartments for saleDukley real estate complex next to Porto Montenegro in Tivat with retail space and luxury waterfront apartments for saleDukley real estate complex next to Porto Montenegro in Tivat with retail space and luxury waterfront apartments for saleDukley real estate complex next to Porto Montenegro in Tivat with retail space and luxury waterfront apartments for sale

Надійне інвестування з гарантованим прибутком

Дім вашої мрії, який приносить дохід

Тіват і Порто Монтенегро є одними з найпривабливіших напрямків Чорногорії як для туризму, так і для цілого життя. Ваші інвестиції в комплекс The Dreams вiд Dukley завжди будуть ліквідними та забезпечуватимуть постійний дохід.

Dukley є єдиним забудовником у Чорногорії, який пропонує гарантований 18% повернення інвестицій за 3 роки

Розрахунок вигідності апартаментів

Інвестуйте криптовалюту

Де стабільність нерухомості поєднується з інноваціями криптовалюти

Розкрийте потенціал бурхливого ринку нерухомості Чорногорії, одночасно використовуючи зручність і безпеку цифрових валют. З Dukley ви можете легко придбати нерухомість у Чорногорії за допомогою популярних криптовалют, таких як Bitcoin, Ethereum, USDT та USDC. Диверсифікуйте свій портфель і скористайтеся дивовижною інвестиційною можливістю, яку представляє The Dreams від Dukley.

Дізнайтеся більше
Нехай мрія почнеться

Виберіть квартиру своєї мрії

Тіват

поруч із Порто Монтенегро
Get directions via Google Maps
Готель The Dreams від Dukley розташований поруч із Порто Монтенегро, вишуканою пристанню для яхт і елітним житловим комплексом, у чарівному прибережному місті Тіват, Чорногорія.

Насолоджуйтеся розкішним прибережним стилем життя з приголомшливими пейзажами, жвавою спільнотою та бездоганним поєднанням чарівності старого світу та сучасних зручностей. Мешканці насолоджуються широким спектром видів дозвілля, від вітрильного та яхтового спорту до дослідження довколишніх гір. Місто пропонує вишукані ресторани, модні бутики та розваги світового рівня. Спільнота різноманітна та привітна, що створює космополітичну атмосферу.

Ключові особливості:

Марина для мега-яхт
Міжнародна спільнота
Розкішні магазини та ресторани
Оздоровчі зручності
Клуби на пляжі та біля басейну
Культурні заходи та фестивалі
Спортивні та фітнес-зали
Міжнародна школа поруч
Дізнайтеся більше про локацію

Мрії, які вже стали реальністю:

205
РОЗКІШНИХ РЕЗИДЕНЦІЙ В DUKLEY GARDENS НА ПІВОСТРОВІ ЗАВАЛА
43
РОЗКІШНІ АПАРТАМЕНТИ В DUKLEY RESIDENCE В ЦЕНТРІ МІСТА БУДВА
3
Готелі
6
ресторанів
Власні пляжі
Безмежний басейн
Міжнародна школа
Стоматологічна клініка
Нехай мрія почнеться