Наважтеся мріяти разом з нами

Ми мріємо про велике

Якість Dukley

Перетворення вашої уяви в реальність

Бренд Dukley є одним із піонерів елітної нерухомості та індустрії гостинності в Чорногорії, пропонуючи розкішний та автентичний спосіб життя з неперевершеним комфортом та елегантністю. Кожен елемент бренду та способу життя Dukley створено з думкою про бездоганну досконалість, що можна побачити в наших існуючих проектах, які включають:

205
Розкішні резиденції в Dukley Gardens на півострові Завала
43
Розкішні апартаменти в Dukley Residences в центрі Будви
3
Готелі
Вивчайте більше
про проекти Dukley

Розташування мрії

Життєрадісна громада з ідеальною інфраструктурою

Комплекс Dreams від Dukley розташований у самому центрі Тівату, поруч із розкішною пристанню для мега-яхт Porto Montenegro, а також у зручному доступі до міжнародних шкіл та аеропортів у Тіваті, Подгориці та Дубровнику.

На додаток до відзначеної нагородами пристані для яхт, Порто Монтенегро може похвалитися чарівним житловим селищем, розкішними бутиками, магазинами, ресторанами, а також спортивними та розважальними об’єктами, що приваблює динамічну міжнародну спільноту цілий рік.

Дізнайтеся більше
про місцезнаходження

Бездоганне обслуговування та зручності

Дозвольте нам побалувати вас враженнями від Dukley

Володіння нерухомістю в The Dreams вiд Dukley — це шлях до життя безпрецедентної розкоші, зручності та якості, незалежно від того, чи шукаєте ви первинну нерухомість, будинок для відпочинку чи інвестиційну можливість у Чорногорії.

Особливості мрії

Екологічний дизайн
із зеленими насадженнями
Приватний консьєрж
Безмежний басейн на даху
Розумний будинок
система
Елегантний
дизайн інтер'єру
Підземний гараж
Допомога з меблюванням
за запитом
Дізнайтеся більше
про нашу нерухомiсть

Надійне інвестування з гарантованим прибутком

Дім вашої мрії, який приносить дохід

Тіват і Порто Монтенегро є одними з найпривабливіших напрямків Чорногорії як для туризму, так і для цілого життя. Ваші інвестиції в комплекс The Dreams вiд Dukley завжди будуть ліквідними та забезпечуватимуть постійний дохід.

Dukley є єдиним забудовником у Чорногорії, який пропонує Гарантований повернення інвестиції 18% протягом 3 років повернення інвестованих коштів протягом перших трьох років.

Інвестуйте криптовалюту

Де стабільність нерухомості поєднується з інноваціями криптовалюти

Розкрийте потенціал бурхливого ринку нерухомості Чорногорії, одночасно використовуючи зручність і безпеку цифрових валют. З Dukley ви можете легко придбати нерухомість у Чорногорії за допомогою популярних криптовалют, таких як Bitcoin, Ethereum, USDT та USDC . Диверсифікуйте свій портфель і скористайтеся дивовижною інвестиційною можливістю, яку представляє The Dreams від Dukley.

Нехай мрія почнеться
Нехай мрія почнеться